Şifremi Unuttum

A Takımı İzle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet

IMDB: 6.8

Yorum Yapılmamış

79 defa izlendi

A Takımı İzle

A Takımı İzle

Yönetmen Joe Carnahan(Gri Kurt-Tehlikeli Aslar-Zafer ve Gurur) 80 li yılların unutulmaz dizisi A-Takımı’nı 2011 yılında film olarak yeniden çekmiş. Elbette eski dostları biraz değişseler de yeniden görmek güzel. Liam Neeson(Hanibal), Bradley Cooper(Templeton ‘Faceman’ Peck), Quinton Rampage Jackson (Baracus), Sharlto Copley(Murdock) yeni

A-Takımı’nı oluşturan oyuncular. Online A-Takımı seyret, Kahramanlarımızın içine düştükleri kumpastan kurtulmak için girdikleri mücadeleyi anlatıyor. A-Takımı filmi komedi ve aksiyonun harmanlanması şeklinde. Zaten dizi formatı da bu şekildeydi.

Türkçe Dublaj A-Takımı filmini dizi ile bir kıyaslamasını yaparsak daha sağlıklı bir analiz olur düşüncesindeyim. İlk etapta oyuncu seçimi karakterler açısından isabetli olmuş. Özellikle

Liam Neeson’un Hanibal, Sharlto Copley’in Murdock ‘u tam oturan karakterlerden. Aksiyon açısından elbette film daha şanslı. Çünkü Bilgisayar teknolojisi o döneme göre hayli yol aldı. Ama bazı sahneler de oldukça absürd. Buna en güzel örnek tank sahnesi. Ayrıca filmin giriş sahnesi hem aksiyon hem de mizah açısından güzel olmuş. Fakat daha sonra ki aksiyona fazla diyeceğimiz yok, ancak mizahın devamı için aynı şeyleri söyleyemeyeceğiz. Çünkü zorlama diyaloglarla mizah yaratmaya çalışmak filmi sıkıcı hale getirmiş.

Donmadan A-Takımı filmi eski diziyi tekrar hatırlamak isteyenler için iyi bir seçim.

atakimi2010brriptrxvidw

Yorum YapBenzer Filmler

FİLM İZLE – HD Kalitede, Online, Tek Parça ve Türkçe Dublaj Film İzle

Filmi 720p İzle - Hd film izle - Bursa Düğün Fotoğrafçısı Filmizlee.Net Türkiye'nin Online Film İzleme Platformu. Sitemizdeki filmleri hd kalitesinde, türkçe dublaj ve donmadan izleyebilirsiniz.