Şifremi Unuttum

Dünyanın Sonu – The World’s End İzle

  • Fragman
  • Part 1
  • Part 2
  • Part 3
  • Genişlet

IMDB: 7.4

Yorum Yapılmamış

160 defa izlendi

Dünyanın Sonu – The World’s End İzle

Dünyanın Sonu – The World’s End İzle

Dünyanın sonu izle filminin yönetmenliğini Edgar Wright üstlenmiştir. Senaristliğini ve başrol oyunculuğunu da Simon Pegg yapmıştır. Simon Pegg elini attığı her film de başarılar elde etmiş oyuncu ve yönetmendir. Şimdiye kadar oynadığı ve yönettiği filmler İmdb’den oldukça iyi puanlar almıştır. Sanırım bu filmin başarısı da tesadüf değil.

Dünyanın sonu full izle filminde 20 yıllık aradan sonra 5 arkadaş bir araya gelmiştir. Fakat bu sefer önemli bir çabaları vardır. Bütün dünyanın umudu olmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Çünkü dünyayı kötü bir son beklemektedir.

Dünyanın sonu filmi Amerika’da vizyona girmesiyle İmdb’den 7.4 puan aldı. Ülkemizde vizyona girip girmeyeceğini henüz bilmesek de bu 2013- İngiltere yapımı olan başarılı filmi filmizlee.net farkıyla sizlere sunuyoruz. İyi Seyirler.

the-worlds-end-izle

Yorum YapBenzer Filmler

FİLM İZLE – HD Kalitede, Online, Tek Parça ve Türkçe Dublaj Film İzle

Filmi 720p İzle - Hd film izle - Bursa Düğün Fotoğrafçısı Filmizlee.Net Türkiye'nin Online Film İzleme Platformu. Sitemizdeki filmleri hd kalitesinde, türkçe dublaj ve donmadan izleyebilirsiniz.