Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Şeytan Adasının Kralı Hemen izle

31-07-2013

  • Tek Part
Film Bilgileri
Şeytan Adasının Kralı Hemen izle
388 views

Şeytan Adasının Kralı Hemen izle

Türkçe Dublaj Şeytan Adası’nın Kralı filmini izleyenlerin karşısında, Norveç yapımı 2011 En İyi Film, En İyi Müzik ve En İyi Yardımcı Erkek oyuncu dallarında da pek çok ödül kazanmış bir dram filmi var. Online Şeytan Adası’nın Kralı filmi seyredenler için filmin konusu şu şekilde. Norveç’in Bostoy Adası’nda ki Islahevine genç yaştaki suçlular gelmekte ve burada aşırı disiplin içinde çalıştırılmaktadırlar. Bazen gardiyanlar mahkûm çocuklara acımasızca davranmaktadır. Genç Erling’in burada kalmaya niyeti yoktur. İlk kaçma teşebbüsü başarısızlıkla sonuçlanır ve yakalanır. Bu sırada gardiyanların baskıları fazlalaşmaktadır. Hapisane görevlisinin tacizlerine daha fazla dayanamayan genç Ivar(Magnus Langlete)daha fazla dayanamaz ve intihar eder. Bu bardağı taşıran son damla olmuş ve genç mahkûmlar arasında isyan çıkmıştır.

seytan-adasinin-krali-izle

Yönetmenliğini Magnus Langlete yaptığı ve gerçek bir hikâyeden uyarlanmış olan Polonya-İsveç-Norveç ve Fransa ortak yapımı olan filmin başrollerini Stellan Skarsgard, Kristoffer Joner, Trond Nilssen paylaşmış. Filmde geçen hikâyenin anlatımında ki duygusallık ve gerçeklik, oyunculukta ki yüksek performans ve bunlara mükemmel bir müzik eklenince, ortaya seyri oldukça dokunaklı bir dram filmi çıkmış. Tek Part Şeytan Adası’nın Kralı filmini izleyenlere söyleyebileceğimiz almış olduğu ödülleri hak eden bir film olduğu.

Güzel bir Dram filmi istiyorsanız film tam size göre.

 

Etiketler: Türkçe Dublaj Şeytan Adası’nın Kralı filmi, Online Şeytan Adası’nın Kralı film seyret, Tek Part Şeytan Adası’nın Kralı filmini izle

Benzer Filmler
FİLM İZLE – HD Kalitede, Tek Parça ve Türkçe Dublaj Film İzle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss