Şifremi Unuttum

Sihirbazlar Çetesi Online İzle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Genişlet

IMDB: 7.3

Yorum Yapılmamış

210 defa izlendi

Sihirbazlar Çetesi Online İzle

Sihirbazlar Çetesi Online İzle

Tek part sihirbazlar çetesi izle filmi kuşkusuz 2013 yılının en iyi filmlerinden biri… İllüzyon, aksiyon ve suçun bir arada işlendiği gerçekten muhteşem bir senaryo ve muhteşem oyunculuklarla harmanlanmış. İzleyenleri her dakika şaşkınlağa uğratan ve düşünmeye sevk eden bu yapımın yönetmen koltuğuna Louis Leterrier oturmuştur. Titanların Savaşı ve Taşıyıcı 2 gibi filmlere imza atmış bu yönetmen bu filmde de izleyicilerden tam not almıştır.

Sihirbazlar çetesi online izle filminde dünyanın en iyi sihirbazları konu alınmıştır. Bu sihirbaz grubu gösterilerini yaparken aynı zamanda banka soymaktadırlar. Fakat kısa süre sonra peşlerine bu olayı çözmeyi kafaya koymuş bir FBI ajanı düşer.

Her dakika aksiyonu heyecanı ve merakı aynı anda hissedeceğiniz bu film izlemeniz için sitemize eklenmiştir. İyi Seyirler. filmizlee.net

sihirbazlar_cetesi

Yorum YapBenzer Filmler

FİLM İZLE – HD Kalitede, Online, Tek Parça ve Türkçe Dublaj Film İzle

Filmi 720p İzle - Hd film izle - Bursa Düğün Fotoğrafçısı Filmizlee.Net Türkiye'nin Online Film İzleme Platformu. Sitemizdeki filmleri hd kalitesinde, türkçe dublaj ve donmadan izleyebilirsiniz.