Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Ucuz Roman İzle

Film Bilgileri
Ucuz Roman İzle
147 defa izlendi

Ucuz Roman İzle

1994 ABD yapımı Ucuz Roman filmi aykırı yönetmen Quentine Tarantino’nun Altın palmiye ödülü ve en iyi film senaryosu dalında ödül almış bir yapım. Oyuncu kadrosunun tamamen yıldızlardan oluşan filmin başrollerinde John Travolta (Vincent Vega),Samuel L. Jackson(Jules Winnfield), Uma Thurman(Mia Wallace), Bruce Willis(Butch Coolidge)

Paylaşıyor. Türkçe dublaj Ucuz roman izle, farklı öykülerin bir arada bulunduğu ve tek bir sonuçla bittiği bir film. Hile yapması için para teklif edilmesine karşın yapmayıp kaçan bir boksör, Bir suç patronu, onun kiralık adamları ve patronun güzel karısının güvenliğini sağlayan adam ve emekli olmak isteyen ortağı Ucuz roman filmini oluşturan alt metinler. Elbette bu kadar karışık metin finalde tek bir noktada birbirine bağlanıyor.

Tarantino sinemasında ayrı bir yeri olan Ucuz Roman filmi, Tarantino tarzında yoğrulmuş şiddet ve aksiyon sahneleri ile tipik bir kara film örneği. Online Ucuz Roman Seyret, Travolta ve Umma Thurman’ın ünlü dans sahnesi ile uzun zaman hafızalardan çıkmamıştı.

Tarantino klasikleri arasına giren Ucuz roman 2 saati aşan bir süreye sahip. İyi filmler arasında yerini çoktan almış olan bu yapımı seyretmediyseniz çok şey kaçırmışsınız demektir.

Ucuz Roman 12 300x150 Ucuz Roman İzle

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Filmden Kareler
Benzer Filmler
Film İzle, Hd Film İzle, Hemen Film izle , Online Full HD Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
© 2010 - 2013 İndirmeden HD Kalitesinde Full Film İzle .. Kaliteli Film İzle me Sitesi .. - Sitemizde bulunan tüm görsel metaryeller internetten derlenmiştir. Sunucularımızda hiçbir şekilde video barınmamaktadır. Videolar üçüncü part sunucular tarafından sağlanmaktadır, ancak bu kişilerin sitemizle hiçbir ilgisi yoktur. Yayından kaldırılmasını istediğiniz videoyu bize bildirmeiz halinde 3 gün içerisinde video sitemizden kaldırılacaktır. Sitemizde keyiflice vakit geçirip Online Film İzle yebilirsiniz. dizi izle film izle film izle dizi izle dizi izle