Şifremi Unuttum

Ustura Dönüyor Tek Part İzle

  • Fragman
  • Tek Part
  • Tek Part
  • Genişlet

IMDB: 6.0

Yorum Yapılmamış

225 defa izlendi

Ustura Dönüyor Tek Part İzle

2013 yapımı olan Ustura Dönüyor filmi ilk serisine göre oldukça sönük kaldığını söylemek mümkün. 11 Ekim 2013’de vizyona giren film beklentilerin çok çok altında çıkmıştır. İzleyicilerin çoğunluğu filme karşı olumsuz yorum yapmışlardır.

Filmin konusuna gelecek olursak onur listesinde olan eski bir ajan yeni bir göreve gönderilir. Bu görev ise Meksika’dadır. Tüm dünyayı yok edebilecek bir siyahı ve onun sahibini etkisiz hale getirmesi gerekmektedir.

Ustura dönüyor filmin de Mel Gibson, Jessica Alba gibi kaliteli oyuncular yer almaktadır. Bu kaliteli oyunculara rağmen absürd bir aksiyon filminin ortaya çıkmasında ki etken ilk filmden daha iyi olma çabası mıdır bilinmez. Film ne kadar absürd gelse de filmi izlerken sıkılmayacağınız kesin. Film izlemek isteyenler için sitemize eklemiştir. Filmizlee.net iyi seyirler diler.

Yorum YapBenzer Filmler

FİLM İZLE – HD Kalitede, Online, Tek Parça ve Türkçe Dublaj Film İzle

Filmi 720p İzle - Hd film izle - Bursa Düğün Fotoğrafçısı Filmizlee.Net Türkiye'nin Online Film İzleme Platformu. Sitemizdeki filmleri hd kalitesinde, türkçe dublaj ve donmadan izleyebilirsiniz.