Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Ustura Dönüyor Tek Part İzle

Film Bilgileri
Ustura Dönüyor Tek Part İzle
167 defa izlendi

2013 yapımı olan Ustura Dönüyor filmi ilk serisine göre oldukça sönük kaldığını söylemek mümkün. 11 Ekim 2013′de vizyona giren film beklentilerin çok çok altında çıkmıştır. İzleyicilerin çoğunluğu filme karşı olumsuz yorum yapmışlardır.

Filmin konusuna gelecek olursak onur listesinde olan eski bir ajan yeni bir göreve gönderilir. Bu görev ise Meksika’dadır. Tüm dünyayı yok edebilecek bir siyahı ve onun sahibini etkisiz hale getirmesi gerekmektedir.

Ustura dönüyor filmin de Mel Gibson, Jessica Alba gibi kaliteli oyuncular yer almaktadır. Bu kaliteli oyunculara rağmen absürd bir aksiyon filminin ortaya çıkmasında ki etken ilk filmden daha iyi olma çabası mıdır bilinmez. Film ne kadar absürd gelse de filmi izlerken sıkılmayacağınız kesin. Film izlemek isteyenler için sitemize eklemiştir. Filmizlee.net iyi seyirler diler.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Filmden Kareler
Benzer Filmler
Film İzle, Hd Film İzle, Hemen Film izle , Online Full HD Film izle
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss
© 2010 - 2013 İndirmeden HD Kalitesinde Full Film İzle .. Kaliteli Film İzle me Sitesi .. - Sitemizde bulunan tüm görsel metaryeller internetten derlenmiştir. Sunucularımızda hiçbir şekilde video barınmamaktadır. Videolar üçüncü part sunucular tarafından sağlanmaktadır, ancak bu kişilerin sitemizle hiçbir ilgisi yoktur. Yayından kaldırılmasını istediğiniz videoyu bize bildirmeiz halinde 3 gün içerisinde video sitemizden kaldırılacaktır. Sitemizde keyiflice vakit geçirip Online Film İzle yebilirsiniz. dizi izle film izle film izle dizi izle dizi izle